Logg inn

Brukernavn:

Passord:

Er du ikke registrert som bruker av barnehagenmin? Klikk her!

Prøv vår demobarnehage, brukernavn og passord er demo.



Engehaugen Menighetsbarnehage
GJENNOMFARET 2, 2818 Gjøvik

Administrasjonen

Barnehage : Engehaugen Menighetsbarnehage
Adresse : GJENNOMFARET 2
Postadresse : 2818 Gjøvik
Telefon : 61173665
E-post : barnehage@gjovik.kirken.no

Personale

Kristiansen, Anne Hilde (Pedagogisk leder)
Telefon : 61195707
Mobil : 90792331
E-post : tom2u@online.no

Skumlien, Lill-Beathe (Pedagogisk leder)
Mobil : 99621362
E-post : lskumlien@yoahoo.no

Stensrud, Janne (Ass. styrer /Pedagogisk leder)
Telefon : 45673306
E-post : janne.stensrud@gmail.com

Grøndalen, Inger Marie (Assistent)
Telefon : 61178576
Mobil : 91673731

Nilsen, Eva Lill (Styrer)
Telefon : 61171404
Mobil : 98434454
E-post : en669@kirken.no
E-post alt : eva_lill_nilsen@hotmail.com

Toppol, Laila (Assistent)
Telefon : 95 92 77 89
E-post : laila.toppol@gmail.com

Hansen, Tone Voldengen (Assistent)
Telefon : 95821254
E-post : tvohanse@online.no

Holm, Grethe (Barnepleier)
Telefon : 61172371
Mobil : 92230829
E-post : gre_holm@hotmail.com

Solbu Lind, Kristi (Pedagogisk leder)
Mobil : 40048709
E-post : kristi_sol@hotmail.com

Eng, Marita Kristine (Pedagogisk leder)
Telefon : 93093783
E-post : marita-kristine@hotmail.com

Hovde, Malin (Lærling)
Mobil : 99444546
E-post : malinhovd1@gmail.com

Kværnsveen, Hege (Barne- og ungdomsarbeider)
Mobil : 41657972
E-post : hege-kva@online.no

Figacz, Jolanta (Assistent)
Mobil : 95091021
E-post : jolka0706@onet.eu

Sørstrøm Fossum, Ingrid (TAF elev)
Mobil : 45510638
E-post : ing.fos@online.no

Avdelinger

Supergruppa 2010/2011/2012
Avdelingsleder : Stensrud, Janne (Ass. styrer /Pedagogisk leder)

Gullskatter 2013/2014
Avdelingsleder : Skumlien, Lill-Beathe (Pedagogisk leder)